جستجوی تور باکس
.
پشتیبانی آنلاین یاهو
مشاوره رایگان سفر 021-26414147 پشتیبانی آنلاین
ورود اعضا
ورود اعضا باکس
.
جستجوی تور ثابت

یاهو
.

موزه Nazionale Romano

0 | 0
کد بلاگ : #203
تاریخ انتشار : جمعه, 15 آبان 1394 16:55
تعداد بازدید کننده : 3519
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
موزه Nazionale Romano
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
گنجینه هایی از هنر کلاسیک پر نور پالازو ماسیمو آل ترمه یکی از بهترین گالری های رم است.

موزه Nazionale Romano

Palazzo Massimo alle Terme : 
گنجینه هایی از هنر کلاسیک پر نور پالازو ماسیمو آل ترمه یکی از بهترین گالری های رم است. برخی از مجسمه سازان فوق العاده خوب در طبقه اول، از جمله آن ها که متعلق به قرن ١ قبل از میلاد است میلاد باکسر و شاهزاده و اثر خواب همافرودیته متعلق به قرن ٢ است. لازم به ذکر است که نقاشی های دیواری در طبقه دوم بسیار مسحور کننده است.
جای گرفتن اتاق ها در میان ویلا بسار مرتب و جالب است این اتاق ها طوری قرار گرفته اند که نور به اندازه کافی در تمامی آن ها باشد نور به نقاشی های دیواری می تابد.
از جمله اتاق ها اتاق خواب، اتاق برگزاری مراسم مذهبی، تائتر و اتاق ناهارخوری می توان نام برد. مخصوصا یکی از آثار نفسگیر نقاشی های دیواری (قدمت آن ها به ٣٠ سال در بعضی موارد ٢٠ سال قبل از میلاد است) که اتاق لیوسا یکی از همسران آگوستوس بوده است به انتظار نشسته است. در این پوشش ها کل اتاق تصویرهایی از باغی شلوغ و در هم پر از رز وحشی، انار، عنبیه و بابونه در زیر آسمانی آبی به تصویر کشیده شده است.
در قسمتی دیگر یک بار زیبای تزئین شده برای تابستان ها و یک منطقه و میز ناهار خوری بزرگ ساخته شده است. نیمی از زیر زمین این منطقه بخاطر حفاظت آن در برابر گرما بوده است. صفحه نمایش جدید شامل تلفیق زیبایی از نورپردازی مدرن بر روی آثار قدیمی است که هزاران سال قدمت دارد. طبقه فوقانی شامل یرخی موزاییک ها و نقاشی ها و منبت کاری های بی نظیر است. لازم به ذکر است که از زیر زمین این موزه که شامل مجموعه جمع آوری سکه ها و جواهرات باستانی و یک مومیایی کودک است، نباید گذشت!


“ موزه Nazionale Romano ”

 

مطالب مرتبط
 موزه-Nazionale-Romano - برج پیزا