جستجوی تور باکس
.
پشتیبانی آنلاین یاهو
مشاوره رایگان سفر 021-26414147 پشتیبانی آنلاین
ورود اعضا
ورود اعضا باکس
.
جستجوی تور ثابت

یاهو
.

کاخ پترهوف در سنت پترزبورگ

1 | 0
کد بلاگ : #210
تاریخ انتشار : جمعه, 9 بهمن 1394 19:32
تعداد بازدید کننده : 2190
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
کاخ پترهوف در سنت پترزبورگ
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
کاخ پترهوف یا پتر گوف که در شهر سنت پترزبورگ روسیه واقع شده است به دستور پیتر کبیر و در سال ۱۷۱۴ ساخته شد این کاخ در منطقه فدرال سنت پترزبورگ و در ضلع جنوبی سواحل خلیج فنلاند قرار دارد.
کاخ پترهوف (Peterhof Palace) مجموعه ای از قصر و باغ است که به دستور پتر کبیر در نزدیکی سنت پترزبورگ(Saint Petersburg)، روسیه ساخته شده است. کاخ پترهوف گاهی با نام ورسای روسیه هم خوانده می شود.

کاخ پترهوف
کاخ پترهوف در میراث جهانی یونسکو به رسمیت شناخته شده است. کاخ پترهوف زمانی قصر خصوصی پتر کبیر بوده است و در حال حاضر یکی از پربازدیدترین و محبوب ترین مکان های گردشگری در سرتاسر روسیه است. محبوبیت کاخ پترهوف به حدی است که از سال ۲۰۰۷ تا به امروز به عنوان یکی از عجایب روسیه در این کشور شناخته شده است.

کاخ پترهوف گاهی با نام ورسای روسیه هم خوانده می شود کاخ پترهوف زمانی قصر خصوصی پتر کبیر بوده است یکی از جاذبه های گردشگری روسیه و تور اروپا است
محبوبیت کاخ پترهوف به دلیل وجود آبشارهای فوق العاده زیبا ، مجسمه های طلایی و زیبایی منحصر به فرد محوطه کاخ و خود کاخ است. در روبروی کاخ پترهوف آبشار پله ای زیبایی وجود دارد که همراه با فواره های آن و مجسمه های طلایی که در کنار پله ها از بالا تا پایین آبشار قرار دارد زیبایی خاصی را به این محوطه داده است و این تنها آبشار این باغ نیست و آبشارها و چشمه های متعدد دیگری نیز در گوشه و کنار این باغ رویایی به چشم می خورند.

کاخ پترهوف
هر کدام از مجسمه های باغ پترهوف تاریخچه ای دارند که این مجسمه ها به نوبه خود در کنار زیبایی های دیگر این کاخ به محبوبیت کاخ پترهوف کمک بسیاری می کند.
کاخ پترهوف در میراث جهانی یونسکو به رسمیت شناخته شده است کاخ پترهوف به دستور پتر کبیر در نزدیکی سنت پترزبورگ روسیه ساخته شده است

“ کاخ پترهوف در سنت پترزبورگ ”