جستجوی تور باکس
.
پشتیبانی آنلاین یاهو
مشاوره رایگان سفر 021-26414147 پشتیبانی آنلاین
ورود اعضا
ورود اعضا باکس
.
جستجوی تور ثابت

یاهو
.

کاخی از سنگ های جمع آوری شده

0 | 0
کد بلاگ : #218
تاریخ انتشار : شنبه, 20 شهریور 1395 14:25
تعداد بازدید کننده : 2175
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
کاخی از سنگ های جمع آوری شده
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
کاخ ایده آل یکی از جاذبه های گردشگری فرانسه می باشد که توسط یک پستچی با سنگ های جمع آوری شد طی 33 سال ساخته شده است.

 

ماجرا مربوط به سال 1879 یعنی 12 سال قبل از ساخت این اثر. جوزف فردیناند شوال در جنوب شرقی فرانسه به عنوان پستچی مشغول به کار بود. او به سبب کاری که داشت مدت زمان طولانی ای را پیاده روی می کرد و در بین راه با خیال بافی زمان خود را سپری می کرد. روزی که به سنگ کوچکی ضربه میزد، شکل سنگ او را به خود جذب کرد. سنگ را به خانه برد و از آن روز او در حین انجام کارش سنگ ها را نیز جمع آوری می کرد.

در طی مدت 33 سال پستچی و همسرش این بنای تاریخی عجیب را ساختند که باعث هجوم گردشگران برای تور فرانسه به روستای هاتریو در شمال ولانس شد.

این بنا 26 متر عرض و طولی بین 8 تا 10 متر دارد. کاخ از سبک های مختلفی با الهام از مسیحیت تا آیین هندو ساخته شده است.

هنگامی که ساخت کاخ تمام شده توجه همگان به آن جلب شد به گونه ای که هنرمندان مشهور برای خلق آثار خود به دیدن این کاخ می آمدند و از آن الهام می گرفتند. رسانه ها، مجلات، مردم از سرتاسر جهان برای دیدن این کاخ عجیب آمده و باعث شد این پستچی به هنرمندی مشهور تبدیل شود.

ساخت این کاخ باعث قرار گرفتن شهر هاترو بر روی نقشه گردید اما با این وجود مسولان درخواست او را جهت دفن نمودن در این کاخ کنار همسرش نپذیرفتند، به همین دلیل او در سال 1914 شروع به ساخت عمارتی جدید ولی کوچکتر در یک گورستان محل نمود و نام آن را آرامگاه سکوت و آرامش ابدی نامید. دو سال بعد از اتمام این اثر او فوت کرد و او را در عمارت جدید به خاک سپردند.
با تور فرانسه ما همراه باشید تا بتوانید شگفتی های فرانسه را ببینید.


“ کاخی از سنگ های جمع آوری شده ”