جستجوی تور باکس
.
پشتیبانی آنلاین یاهو
مشاوره رایگان سفر 021-26414147 پشتیبانی آنلاین
ورود اعضا
ورود اعضا باکس
.
جستجوی تور ثابت

یاهو
.

10 دریاچه شگفت انگیز اروپا

0 | 0
کد بلاگ : #226
تاریخ انتشار : دوشنبه, 26 مهر 1395 14:44
تعداد بازدید کننده : 2252
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
10 دریاچه شگفت انگیز اروپا
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریاچه های بسیاری در اروپا وجود دارد، ما 10 دریاچه زیبا را انتخاب نمودیم و در رابطه با آن خواهید خواند.
دریاچه های بسیاری در اروپا وجود دارد، ما 10 دریاچه زیبا را انتخاب نمودیم و در رابطه با آن خواهید خواند. با تور اروپا می توانید به دیدن این نقاط دیدنی بروید.

۱. دریاچه‌ی بایکال (Lake Baikal)، سیبری، روسیه

قدیمی ترین و عمیق ترین دریاچه جهان با نام بایکال به عمق 1.642 متر است. زیبایی این دریاچه وقتی یخ بزند دوچندان خواهد شد. 

۲. دریاچه‌ی رینگی‌دالزواتنت (Ringedalsvatnet)، نروژ

این دریاچه برای ویژگی ترول تونگا (صخره ای که به موازات زمین از دل کوه بیرون زده) مشهور است. شما می توانید بر روی ترول تونگا برود که مانند عرشه ی یک کشتی است، و از آنجا به تماشای دریاچه و مناظر اطراف بنشینید.
۳. دریاچه‌ی چشم دریا  (Eye of the Sea)، لهستان

یکی از بزرگترین و عمیق ترین دریاچه های کوه های تاترا، چشم دریاست. محبوب ترین مقصد گردشگری در زیمنه کوهستانی است.۴. دریاچه‌های دره‌ی پیورا (Piora)، تیچینو (Ticino)، سوئیس

سه دریاچه ریتام (Ritom)، کداگنو (Cadagno) و تام (Tom) درود دره ای قرار دارند که بدلیل احاطه شدن آنها بین کوه های آلپ، مناظر بینظیری دارند. دریاچه کداگنو، مرومیکتیک (meromictic) یعنی دارای لایه های آبی مجزا از هم است که بر روی هم قرار گرفته اند. با تورهای پیاده روی که زمان آن حدود 3.5 ساعت است می توانید از سه دریاچه بازدید کنید.
۵. دریاچه‌ی Mývatn، ایسلند

دریاچه‌ی Mývatn در کنار دهانه‌ی آتشفشانی کرافلا (Krafla) قرار دارد. خط ساحلی دریاچه را دهانه های فرا گرفتند که دهانه‌های دروغین (pseudo craters) نام دارند. این دهانه پس از انفجار آب گرم زیر سطح زمین، ایجاد شده است.۶. دریاچه‌ی Gjende، یوتنهایمن (Jotunheimen)، نروژ

این دریاچه 18 کیلومتر طول دارد که توسط شیب کوهستان ها احاطه شده است. دریاچه رنگی زمردی دارد که علت آن حمل پودر سنگ توسط رودخانه مورو (Muru) می باشد.۷. پارک ملی دریاچه‌های پلیتویک (Plitvice Lakes)، کرواسی

این پارک ملی مناظر کوهستانی و دریاچه های آبی شفاف دارد. آب سبب فرسایش سنگ های آهکی نرم شده و تعداد زیادی آبشار، غار و دریاچه را بوجود آورده است. کرواسی با حفاظت این مناطق دارای گونه های بسیاری از جانوران است.
۸. دریاچه‌ی Misurina، ایتالیا

دریاچه Misurina بسیار زیبا و شفاف است که در ارتفاع 1754 متری از سطح دریا قرار دارد. هوای این منطقه آنقدر خالص و تمیز است که مرکزی برای مبتلایان به آسم در آن ساخته شده است.
۹. کونیگزی (Königssee)، ایالت بایرن، آلمان

یکی از مشهورترین نقاط توریستی این منطقه شهر شوناو ام کونیگزی است که توسط کوه واتزمن (Watzmann) که بخشی از کوه‌های آلپ بایرن به شمار می‌رود و همچنین دریاچه‌ی باشکوه کونیگزی احاطه شده است. ۱۰. دریاچه‌ی هال‌اشتاتر (Hallstätter Lake)، هال‌اشتات (Hallstatt)، اتریش

این دریاچه به دلیل قرار گرفتن در روستای هال اشتات (قدیمی ترین روستای مسکونی جهان) مشهور است. امکانات تفریحی بسیار و مناظر بی نظیر این محل را برای گردشگران محبوب کرده است.

“ 10 دریاچه شگفت انگیز اروپا ”